CLF10040T-150M-CA FIXED IND 15UH 2.5A 48 MOHM SMD
Mfr Part #:
CLF10040T-150M-CA
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 15UH 2.5A 48 MOHM SMD
Stock on Request
CLF10040T-150M-CA Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
CLF10040T-150M-CA Description
Short technical summary and product information.