CLF10040T-150M FIXED IND 15UH 2.5A 48 MOHM SMD
Mfr Part #:
CLF10040T-150M
Available from 1 distributors
Mfr Name: TDK Corporation
TDK Corporation
Description:
FIXED IND 15UH 2.5A 48 MOHM SMD
Total Stock: 386 pcs
CLF10040T-150M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
386 pcs
386 pcs On Request 1 On Request On Request 1970-01-01 00:28:45 On Request On Request
CLF10040T-150M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
CLF10040T-150M Description
Short technical summary and product information.
CLF10040T-150M Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
CLF10040T-150M Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
CLF10040T-150M-CA
CLF10040T-150M-CA
TDK Corporation