CEP125NP-4R0MC-H FIXED IND 4UH 9.9A 8 MOHM SMD
Mfr Part #:
CEP125NP-4R0MC-H
Available from 1 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 4UH 9.9A 8 MOHM SMD
Total Stock: 2,000 pcs
CEP125NP-4R0MC-H Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,000 pcs
2000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CEP125NP-4R0MC-H Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
CEP125NP-4R0MC-H Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 4UH 9.9A 8 MOHM SMD