CDRR7D45T125NP-220MC FIXED IND 22UH 1.6A 82 MOHM SMD
Mfr Part #:
CDRR7D45T125NP-220MC
Available from 1 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 22UH 1.6A 82 MOHM SMD
Total Stock: 2,000 pcs
CDRR7D45T125NP-220MC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,000 pcs
2000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CDRR7D45T125NP-220MC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
CDRR7D45T125NP-220MC Description
Short technical summary and product information.