CDRH6D38NP-6R2NC FIXED IND 6.2UH 2.5A 27 MOHM SMD
Mfr Part #:
CDRH6D38NP-6R2NC
Available from 1 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 6.2UH 2.5A 27 MOHM SMD
Total Stock: 2,000 pcs
CDRH6D38NP-6R2NC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,000 pcs
2000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CDRH6D38NP-6R2NC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
CDRH6D38NP-6R2NC Description
Short technical summary and product information.