CDRH6D38NP-100NC FIXED IND 10UH 2A 38 MOHM SMD
Mfr Part #:
CDRH6D38NP-100NC
Available from 2 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 10UH 2A 38 MOHM SMD
Total Stock: 400 pcs
CDRH6D38NP-100NC Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
113 pcs
113 pcs On Request 1 On Request On Request 06+ On Request On Request
287 pcs
287 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CDRH6D38NP-100NC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
CDRH6D38NP-100NC Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 10UH 2A 38 MOHM SMD