CDRH6D28NP-100NC FIXED IND 10UH 1.7A 65 MOHM SMD
Mfr Part #:
CDRH6D28NP-100NC
Available from 3 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 10UH 1.7A 65 MOHM SMD
Total Stock: 126 pcs
CDRH6D28NP-100NC Available from 3 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
4 pcs
4 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
48 pcs
48 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
74 pcs
74 pcs On Request 1 On Request On Request 0812 On Request On Request
CDRH6D28NP-100NC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
CDRH6D28NP-100NC Description
Short technical summary and product information.