CDRH5D28NP-5R3NC FIXED IND 5.3UH 1.9A 38 MOHM SMD
Mfr Part #:
CDRH5D28NP-5R3NC
Available from 1 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 5.3UH 1.9A 38 MOHM SMD
Total Stock: 2,000 pcs
CDRH5D28NP-5R3NC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,000 pcs
2000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CDRH5D28NP-5R3NC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
CDRH5D28NP-5R3NC Description
Short technical summary and product information.