CDRH5D18-100NC FIXED IND 10UH 1.2A 124 MOHM SMD
Mfr Part #:
CDRH5D18-100NC
Available from 1 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 10UH 1.2A 124 MOHM SMD
Total Stock: 1,970 pcs
CDRH5D18-100NC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,970 pcs
1970 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CDRH5D18-100NC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
CDRH5D18-100NC Description
Short technical summary and product information.