CDRH4D22NP-151NC FIXED IND 150UH 470MA 1.35OHM SM
Mfr Part #:
CDRH4D22NP-151NC
Available from 1 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 150UH 470MA 1.35OHM SM
Total Stock: 4,000 pcs
CDRH4D22NP-151NC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
4,000 pcs
4000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CDRH4D22NP-151NC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
CDRH4D22NP-151NC Description
Short technical summary and product information.