CDRH4D22HPNP-3R5NC FIXED IND 3.5UH 2A 65.1 MOHM SMD
Mfr Part #:
CDRH4D22HPNP-3R5NC
Available from 2 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 3.5UH 2A 65.1 MOHM SMD
Total Stock: 1,951 pcs
CDRH4D22HPNP-3R5NC Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
201 pcs
201 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
1,750 pcs
1750 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CDRH4D22HPNP-3R5NC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
CDRH4D22HPNP-3R5NC Description
Short technical summary and product information.