CDRH4D18NP-101NC FIXED IND 100UH 200MA 1.73OHM SM
Mfr Part #:
CDRH4D18NP-101NC
Available from 1 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 100UH 200MA 1.73OHM SM
Total Stock: 610 pcs
CDRH4D18NP-101NC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
610 pcs
610 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CDRH4D18NP-101NC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
CDRH4D18NP-101NC Description
Short technical summary and product information.