CDRH127NP-330MC FIXED IND 33UH 3A 64.8 MOHM SMD
Mfr Part #:
CDRH127NP-330MC
Available from 2 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 33UH 3A 64.8 MOHM SMD
Total Stock: 3,389 pcs
CDRH127NP-330MC Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
389 pcs
389 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
3,000 pcs
3000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CDRH127NP-330MC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
CDRH127NP-330MC Description
Short technical summary and product information.