CDRH127/LDNP-180MC FIXED IND 18UH 5.1A 28 MOHM SMD
Mfr Part #:
CDRH127/LDNP-180MC
Available from 1 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 18UH 5.1A 28 MOHM SMD
Total Stock: 600 pcs
CDRH127/LDNP-180MC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
600 pcs
600 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CDRH127/LDNP-180MC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
CDRH127/LDNP-180MC Description
Short technical summary and product information.