CDRH127-470MC FIXED IND 47UH 2.5A 100 MOHM SMD
Mfr Part #:
CDRH127-470MC
Available from 2 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 47UH 2.5A 100 MOHM SMD
Total Stock: 530 pcs
CDRH127-470MC Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
80 pcs
80 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request 2026-04-21 15:15:08
450 pcs
450 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CDRH127-470MC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
CDRH127-470MC Description
Short technical summary and product information.