CDRH125NP-680MC FIXED IND 68UH 1.5A 120 MOHM SMD
Mfr Part #:
CDRH125NP-680MC
Available from 1 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 68UH 1.5A 120 MOHM SMD
Total Stock: 106 pcs
CDRH125NP-680MC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
106 pcs
106 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CDRH125NP-680MC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
CDRH125NP-680MC Description
Short technical summary and product information.