CDRH125NP-330MC FIXED IND 33UH 2.1A 57 MOHM SMD
Mfr Part #:
CDRH125NP-330MC
Available from 2 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 33UH 2.1A 57 MOHM SMD
Total Stock: 795 pcs
CDRH125NP-330MC Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
295 pcs
295 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
500 pcs
500 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CDRH125NP-330MC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
CDRH125NP-330MC Description
Short technical summary and product information.