CDRH125-2R1NC FIXED IND 2.1UH 7A 14 MOHM SMD
Mfr Part #:
CDRH125-2R1NC
Available from 1 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 2.1UH 7A 14 MOHM SMD
Total Stock: 300 pcs
CDRH125-2R1NC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
300 pcs
300 pcs On Request 1 On Request On Request 2026-02-25 06:16:38 On Request On Request
CDRH125-2R1NC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
CDRH125-2R1NC Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 2.1UH 7A 14 MOHM SMD