CDRH125-220MC FIXED IND 22UH 2.8A 36 MOHM SMD
Mfr Part #:
CDRH125-220MC
Available from 2 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 22UH 2.8A 36 MOHM SMD
Total Stock: 1,131 pcs
CDRH125-220MC Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
58 pcs
58 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
1,073 pcs
1073 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CDRH125-220MC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
CDRH125-220MC Description
Short technical summary and product information.