CDRH104RNP-331NC FIXED IND 330UH 520MA 1.09OHM SM
Mfr Part #:
CDRH104RNP-331NC
Available from 1 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 330UH 520MA 1.09OHM SM
Total Stock: 1,000 pcs
CDRH104RNP-331NC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,000 pcs
1000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CDRH104RNP-331NC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
CDRH104RNP-331NC Description
Short technical summary and product information.