CDRH104R-330NC FIXED IND 33UH 2.2A 93 MOHM SMD
Mfr Part #:
CDRH104R-330NC
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 33UH 2.2A 93 MOHM SMD
Stock on Request
CDRH104R-330NC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
CDRH104R-330NC Description
Short technical summary and product information.
CDRH104R-330NC Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
CDRH104R-330NC Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
CDRH104RNP-330NC
CDRH104RNP-330NC
SUMIDA CORP