CDRH104NP-471MC FIXED IND 470UH 360MA 1.74OHM SM
Mfr Part #:
CDRH104NP-471MC
Available from 1 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 470UH 360MA 1.74OHM SM
Total Stock: 355 pcs
CDRH104NP-471MC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
355 pcs
355 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CDRH104NP-471MC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
CDRH104NP-471MC Description
Short technical summary and product information.