CDR74NP-100NC FIXED IND 10UH 1.64A 70 MOHM SMD
Mfr Part #:
CDR74NP-100NC
Available from 1 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 10UH 1.64A 70 MOHM SMD
Total Stock: 2,000 pcs
CDR74NP-100NC Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,000 pcs
2000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CDR74NP-100NC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Mounting Type
Shielding
Size
Tolerance
CDR74NP-100NC Description
Short technical summary and product information.