CDPH4D19FNP-100MC FIXED IND 10UH 2.32A 65 MOHM SMD
Mfr Part #:
CDPH4D19FNP-100MC
Available from 2 distributors
Mfr Name: SUMIDA CORP
SUMIDA CORP
Description:
FIXED IND 10UH 2.32A 65 MOHM SMD
Total Stock: 317 pcs
CDPH4D19FNP-100MC Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
148 pcs
148 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
169 pcs
169 pcs On Request 1 On Request On Request 0732 On Request On Request
CDPH4D19FNP-100MC Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
CDPH4D19FNP-100MC Description
Short technical summary and product information.