CD4CD120DO3F CAP MICA 12PF 0.5PF 500V RADIAL
Mfr Part #:
CD4CD120DO3F
Description:
CAP MICA 12PF 0.5PF 500V RADIAL
Stock on Request
CD4CD120DO3F Specifications Quick View
Voltage
CD4CD120DO3F Description
Short technical summary and product information.
CD4CD120DO3F Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
CD4CD120DO3F Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
CD4CD120DO3
CD4CD120DO3