CD214B-R3100 DIODE GEN PURP 100V 3A SMB
Mfr Part #:
CD214B-R3100
Available from 1 distributors
Mfr Name: Bourns
Bourns
Description:
DIODE GEN PURP 100V 3A SMB
Total Stock: 17,700 pcs
CD214B-R3100 Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
17,700 pcs
17700 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CD214B-R3100 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Capacitance @ Vr, F
Current
Mounting Type
Operating Temperature
Speed
Supplier Device Package
Technology
Voltage
CD214B-R3100 Description
Short technical summary and product information.
DIODE GEN PURP 100V 3A SMB
CD214B-R3100 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
CD214B-R3100 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
CD214B-R31000
CD214B-R31000
Bourns
DIODE GEN PURP 1KV 3A SMB
View Part
CD214B-R3200
CD214B-R3200
DIODE GEN PURP 200V 3A SMB