CC2824E113R-10 CMC 11UH 800MA 2LN 800 OHM SMD
Mfr Part #:
CC2824E113R-10
Mfr Name: LAIRD TECHNOLOGIES
LAIRD TECHNOLOGIES
Description:
CMC 11UH 800MA 2LN 800 OHM SMD
Stock on Request
CC2824E113R-10 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current Rating (Max)
DC Resistance (DCR) (Max)
Filter Type
Height (Max)
Impedance @ Frequency
Inductance @ Frequency
Mounting Type
Number of Lines
Operating Temperature
Size
Voltage Rating
CC2824E113R-10 Description
Short technical summary and product information.
CMC 11UH 800MA 2LN 800 OHM SMD