CBMF1608T470K FIXED IND 47UH 140MA 3.25OHM SMD
Mfr Part #:
CBMF1608T470K
Available from 3 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 47UH 140MA 3.25OHM SMD
Total Stock: 5,376 pcs
CBMF1608T470K Available from 3 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,738 pcs
1738 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
1,738 pcs
CBMF1608T470K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
CBMF1608T470K Description
Short technical summary and product information.