CBMF1608T220K FIXED IND 22UH 230MA 1.3 OHM SMD
Mfr Part #:
CBMF1608T220K
Available from 2 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 22UH 230MA 1.3 OHM SMD
Total Stock: 339 pcs
CBMF1608T220K Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
9 pcs
9 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
330 pcs
330 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CBMF1608T220K Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
CBMF1608T220K Description
Short technical summary and product information.