CBC3225T101MR FIXED IND 100UH 340MA 1.82OHM SM
Mfr Part #:
CBC3225T101MR
Available from 3 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 100UH 340MA 1.82OHM SM
Total Stock: 2,925 pcs
CBC3225T101MR Available from 3 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
110 pcs
110 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
205 pcs
205 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
2,610 pcs
2610 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CBC3225T101MR Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
CBC3225T101MR Description
Short technical summary and product information.