CBC3225T100MR FIXED IND 10UH 900MA 172.9 MOHM
Mfr Part #:
CBC3225T100MR
Available from 2 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 10UH 900MA 172.9 MOHM
Total Stock: 1,601 pcs
CBC3225T100MR Available from 2 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
800 pcs
800 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
801 pcs
801 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CBC3225T100MR Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
CBC3225T100MR Description
Short technical summary and product information.