CBC2016T1R5M FIXED IND 1.5UH 1A 195 MOHM SMD
Mfr Part #:
CBC2016T1R5M
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 1.5UH 1A 195 MOHM SMD
Total Stock: 2,060 pcs
CBC2016T1R5M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
2,060 pcs
2060 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CBC2016T1R5M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
CBC2016T1R5M Description
Short technical summary and product information.