CBC2016T100M FIXED IND 10UH 350MA 1.066OHM SM
Mfr Part #:
CBC2016T100M
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 10UH 350MA 1.066OHM SM
Total Stock: 1,100 pcs
CBC2016T100M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,100 pcs
1100 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
CBC2016T100M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
CBC2016T100M Description
Short technical summary and product information.