CAF94514(IG2450-RB36) RF ANT 2.4GHZ DOME RPBNC CLP 36"
Mfr Part #:
CAF94514(IG2450-RB36)
Mfr Name: LAIRD TECHNOLOGIES
LAIRD TECHNOLOGIES
Description:
RF ANT 2.4GHZ DOME RPBNC CLP 36"
Stock on Request
CAF94514(IG2450-RB36) Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Antenna Type
Frequency (Center
Frequency Group
Frequency Range
Gain
Mounting Type
Number of Bands
Termination
VSWR
CAF94514(IG2450-RB36) Description
Short technical summary and product information.
CAF94514(IG2450-RB36) Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
CAF94514(IG2450-RB36) Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
LAIRD TECHNOLOGIES
RF ANT 2.4GHZ DOME RP-BNC 12"