CA-DK10-12-101.6-A-44-88 CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 4"
Mfr Part #:
CA-DK10-12-101.6-A-44-88
Mfr Name: Adam Technologies Inc
Adam Technologies Inc
Description:
CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 4"
Stock on Request
CA-DK10-12-101.6-A-44-88 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Cable Type
Length
Number of Conductors
Pitch
Termination Style
CA-DK10-12-101.6-A-44-88 Description
Short technical summary and product information.
CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 4"