C3E-30.000-8-2050-X1-R CRYSTAL 30MHZ 8PF SMD AEC-Q200
Mfr Part #:
C3E-30.000-8-2050-X1-R
Mfr Name: Aker Technology Corp
Aker Technology Corp
Description:
CRYSTAL 30MHZ 8PF SMD AEC-Q200
Stock on Request
C3E-30.000-8-2050-X1-R Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Ratings
Size
Type
C3E-30.000-8-2050-X1-R Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 30MHZ 8PF SMD AEC-Q200
C3E-30.000-8-2050-X1-R Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
C3E-30.000-8-2050-X1-R Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
C3E-30.000-8-2050-X1-M
C3E-30.000-8-2050-X1-M
Aker Technology Corp
CRYSTAL 8MHZ 8PF SMD AEC-Q200