C330C683F2G5TA CAP CER RAD 68NF 200V C0G 1%
Mfr Part #:
C330C683F2G5TA
Description:
CAP CER RAD 68NF 200V C0G 1%
Stock on Request
C330C683F2G5TA Specifications Quick View
Voltage
C330C683F2G5TA Description
Short technical summary and product information.
CAP CER RAD 68NF 200V C0G 1%
C330C683F2G5TA Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
C330C683F2G5TA Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
C330C683F2G5TA7301
C330C683F2G5TA7301
KEMET
CAP CER 0.068UF 200V C0G/NP0 RAD