C1E-27.120-8-3030-X-R CRYSTAL 27.1200MHZ 8PF SMD
Mfr Part #:
C1E-27.120-8-3030-X-R
Mfr Name: Aker Technology Corp
Aker Technology Corp
Description:
CRYSTAL 27.1200MHZ 8PF SMD
Stock on Request
C1E-27.120-8-3030-X-R Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
ESR (Equivalent Series Resistance)
Frequency
Frequency Stability
Frequency Tolerance
Height
Load Capacitance
Mounting Type
Operating Mode
Operating Temperature
Size
Type
C1E-27.120-8-3030-X-R Description
Short technical summary and product information.
CRYSTAL 27.1200MHZ 8PF SMD
C1E-27.120-8-3030-X-R Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
C1E-27.120-8-3030-X-R Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
SXT2148BB48-27.120M
SXT2148BB48-27.120M
Suntsu Electronics, Inc.
CRYSTAL 27.120MHZ 8 PF SMD