BYV29-500,127 DIODE GEN PURP 500V 9A TO220AC
Mfr Part #:
BYV29-500,127
Description:
DIODE GEN PURP 500V 9A TO220AC
Stock on Request
BYV29-500,127 Specifications Quick View
Voltage
BYV29-500,127 Description
Short technical summary and product information.
DIODE GEN PURP 500V 9A TO220AC
BYV29-500,127 Quick Information
REACH Status: REACH Unaffected
BYV29-500,127 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
BYV29-600,127
BYV29-600,127
WeEn Semiconductors
DIODE GEN PURP 600V 9A TO220AC
View Part
DIODE GEN PURP 400V 9A TO220AC