BWVS006060454R7ML1 FIXED IND 4.7UH 4A 30 MOHM SMD
Mfr Part #:
BWVS006060454R7ML1
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 4.7UH 4A 30 MOHM SMD
Stock on Request
BWVS006060454R7ML1 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
BWVS006060454R7ML1 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 4.7UH 4A 30 MOHM SMD