BWVS006060284R7M00 FIXED IND 4.7UH 3.2A 38 MOHM SMD
Mfr Part #:
BWVS006060284R7M00
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 4.7UH 3.2A 38 MOHM SMD
Stock on Request
BWVS006060284R7M00 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
BWVS006060284R7M00 Description
Short technical summary and product information.