BWVS006060282R2M00 FIXED IND 2.2UH 4A 20 MOHM SMD
Mfr Part #:
BWVS006060282R2M00
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 2.2UH 4A 20 MOHM SMD
Stock on Request
BWVS006060282R2M00 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
BWVS006060282R2M00 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 2.2UH 4A 20 MOHM SMD