BWVH002520122R2MH1 FIXED IND 2.2UH 2A 99 MOHM SMD
Mfr Part #:
BWVH002520122R2MH1
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 2.2UH 2A 99 MOHM SMD
Stock on Request
BWVH002520122R2MH1 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
BWVH002520122R2MH1 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 2.2UH 2A 99 MOHM SMD