BRL3225T2R2M FIXED IND 2.2UH 1.6A 78 MOHM SMD
Mfr Part #:
BRL3225T2R2M
Available from 3 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 2.2UH 1.6A 78 MOHM SMD
Total Stock: 3,829 pcs
BRL3225T2R2M Available from 3 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
645 pcs
645 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
1,592 pcs
1592 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
1,592 pcs
BRL3225T2R2M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
BRL3225T2R2M Description
Short technical summary and product information.