BRC2012T1R0M FIXED IND 1UH 1.4A 78 MOHM SMD
Mfr Part #:
BRC2012T1R0M
Available from 1 distributors
Mfr Name: Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Description:
FIXED IND 1UH 1.4A 78 MOHM SMD
Total Stock: 1,000 pcs
BRC2012T1R0M Available from 1 distributors
Authorised
Non-Authorised
Distributor Stock Pricing MOQ PKG Lead Time Date Code On Order Quantity On Order Delivery
Non-Authorised Inventory information
1,000 pcs
1000 pcs On Request 1 On Request On Request On Request On Request On Request
BRC2012T1R0M Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Frequency
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Supplier Device Package
Tolerance
Type
BRC2012T1R0M Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1UH 1.4A 78 MOHM SMD