BP5081A15 AC/DC CONVERTER 15V 5V 3W
Mfr Part #:
BP5081A15
Mfr Name: ROHM Semiconductor
ROHM Semiconductor
Description:
AC/DC CONVERTER 15V 5V 3W
Stock on Request
BP5081A15 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Applications
Current
Mounting Type
Number of Outputs
Operating Temperature
Power (Watts)
Size
Type
Voltage
BP5081A15 Description
Short technical summary and product information.
AC/DC CONVERTER 15V 5V 3W