BMRF001010406R8MA1 FIXED IND 6.8UH 6A 25 MOHM SMD
Mfr Part #:
BMRF001010406R8MA1
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 6.8UH 6A 25 MOHM SMD
Stock on Request
BMRF001010406R8MA1 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
BMRF001010406R8MA1 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 6.8UH 6A 25 MOHM SMD