BMRA000404201R0MA1 FIXED IND 1UH 4.5A 27 MOHM SMD
Mfr Part #:
BMRA000404201R0MA1
Mfr Name: Pulse Electronics
Pulse Electronics
Description:
FIXED IND 1UH 4.5A 27 MOHM SMD
Stock on Request
BMRA000404201R0MA1 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Mounting Type
Operating Temperature
Shielding
Size
Tolerance
Type
BMRA000404201R0MA1 Description
Short technical summary and product information.
FIXED IND 1UH 4.5A 27 MOHM SMD