B84143V0012R027 FILTER
Mfr Part #:
B84143V0012R027
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FILTER
Stock on Request
B84143V0012R027 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Voltage
B84143V0012R027 Description
Short technical summary and product information.
FILTER
B84143V0012R027 Quick Information
Mfr Standard Lead Time: 12 weeks (varies by distributor)
RoHS Status: RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL): 1 Unlimited
REACH Status: REACH Unaffected
B84143V0012R027 Alternate Parts
Same form/fit/function or matching attribute configuration across different manufacturers.
View All Alternate Parts
B84108S1004A110
B84108S1004A110
TDK Electronics
LINE FILTER 440/250VAC 10A CHASS
View Part
B84108S1004A120
B84108S1004A120
LINE FILTER 440/250VAC 20A CHASS
View Part
B84143B0012R000
B84143B0012R000
FILTER POWER LINE 12A 250/440V
LINE FILTER 250/440V 16A CHASSIS