B82562N4332N000 FIXED IND 3.3UH 3.7A 19 MOHM SMD
Mfr Part #:
B82562N4332N000
Mfr Name: TDK Electronics
TDK Electronics
Description:
FIXED IND 3.3UH 3.7A 19 MOHM SMD
Stock on Request
B82562N4332N000 Specifications Quick View
Most important parameters for selection – full specs in datasheet.
Category
Manufacturer Name
Current
Current Rating (Amps)
DC Resistance (DCR)
Height
Inductance
Material
Mounting Type
Operating Temperature
Ratings
Shielding
Size
Tolerance
Type
B82562N4332N000 Description
Short technical summary and product information.